eTwinning – międzynarodowy projekt w szkole

25 lutego 2018 roku uczniowie klasy IV i V wraz z wychowawczyniami Paniami Magdaleną Krogulską  - Szydlik i Barbarą Olszewską założyli międzynarodowy projekt zatytułowany „Easter traditions and postcards”. W projekcie oprócz naszej szkoły udział wzięły placówki z Rumunii, Włoch, Słowacji i Ukrainy.

Czytaj więcej...

Program "Żółty Talerz" w naszej szkole

Żółty TalerzBank Żywności w Olsztynie

Nasza szkoła poprzez Bank Żywności w Olsztynie realizuje PROGRAM „ŻÓŁTY TALERZ”.

Projekt jest inwestycją społeczną uruchomioną przez Kulczyk Foundation jako sojusz z pięcioma polskimi organizacjami pomocowymi: Caritas, TPD, PCK, Bankami Żywności oraz SOS Wioskami Dziecięcymi.

Czytaj więcej...

Spotkanie z myśliwym

Ekologia i troska o przyrodę ma wiele wymiarów. Jednym z nich jest łowiectwo. Mieści ono w sobie wiele zagadnień: gospodarka łowiecka, ochrona środowiska naturalnego, a także strzelectwo myśliwskie, trofeistyka, kultura łowiecka, kolekcjonerstwo, wystawiennictwo, itp.

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa do rezerwatu Czerwica

We wtorkowe popołudnie grupa miłośników przyrody i jazdy rowerem udała się na wycieczkę do rezerwatu przyrody Czerwica, który znajduje się w nadleśnictwie Susz, w pobliżu drogi prowadzącej z Januszewa do Siemian. Trasa przebiegała wśród malowniczych terenów rozciągających się wokół Falknowa, Piotrkowa i Solnik. Prowadziła przez pola i lasy.

Czytaj więcej...

Ptasi ogród

3

2

1

 

 

Uwaga!

Chcesz ciekawie i pożytecznie spędzić czas? Weź udział w projekcie "Ptasi ogród", który jest realizowany przez Radę Rodziców przy Szkole w Babiętach od 16.06 do 16.11.2016 roku dofinansowany ze środków programu "Działaj Lokalnie X" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Gminę Susz, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalną Organizację Grantową Stowarzyszenia "Przystań” w Iławie.

Razem utworzymy atrakcyjne miejsce nauki i wypoczynku, wiele się nauczymy i dobrze będziemy się bawić.

Zapraszamy do współpracy!!!

Organizatorzy