Aktualności

Wizyta gości z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

            Empatia to jedna z tych cech, które czynią z nas dobrych ludzi. Niesienie pomocy biedniejszym, pokrzywdzonym przez los to obowiązek każdego. Nauka tych wartości zawsze przyświeca naszej szkole, dlatego też cała społeczność wzięła udział w akcji „Dobro Wraca”, zorganizowanej przez Powiatowe Centrum Pomocy w Iławie.

Z tej okazji Dyrektor Powiatowego Centrum Rodzinie Pani Joanna Rynkowska oraz Dyrektor Domu Dla Dzieci w Kisielicach Pani Joanna Mazurkiewicz odwiedziły naszą placówkę.

            Na ręce Pani dyrektor Grażyny Taborek złożyły słodki upominek oraz podziękowanie za zebrane dla Domu Dziecka w Kisielicach prezenty. Chłopcy, którzy biegli w II Biegu Charytatywnym otrzymali pamiątkowe dyplomy. Byli to: Jan Teodorski i Jakub Barbarewicz z klasy 6, Sebastian Deling, Wojciech Grzonkowski, Łukasz Kowalski, Szymon Michałkiewicz z klasy 7 oraz Antoni Nowak z klasy 8.

            Spotkanie, które uświetnił mini koncert kolęd w wykonaniu uczniów szkoły, pokazało, że pomaganie zawsze zostanie zauważone. W końcu dobro wraca.