Aktualności

Doradztwo zawodowe - oferta TEB w Olsztynie

        Przedstawiamy list od dyrektor Technikum TEB w Olsztynie skierowany do wszystkich uczniów klas 8.
 
Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować, że rozpoczęła się rekrutacja do Technikum TEB Edukacja.  W tym roku prowadzimy nabór na następujące kierunki kształcenia:

  • Technik fotografii – klasa patronacka Canon
  • Technik informatyk – klasa patronacka Microsoft
  • Technik informatyk i e-sport - klasa patronacka MSI
  • Technik usług fryzjerskich – klasa patronacka Schwarzkopf
  • Technik reklamy z elementami - grafika i media społecznościowe
  • Technik programista - klasa patronacka Cisco
 

W związku z tym, że jesteśmy szkołą niepubliczną i nie bierzemy udziału w naborze elektronicznym, bardzo prosimy o przekazanie Państwa uczniom informacji o naszej placówce - w załączeniu przesyłam informacje o poszczególnych kierunkach i podanie do szkoły. 

Zapraszamy również na wirtualne Drzwi Otwarte, które odbędą się 22 czerwca na naszym profilu facebookowym:
https://www.facebook.com/TechnikumTEBEdukacjaOlsztyn/

Nasza szkoła specjalizuje się w kształceniu zawodowym. Jesteśmy niewielką placówką, w której panuje rodzinna atmosfera. Do każdego z uczniów podchodzimy indywidualnie, co przekłada się na ich osiągnięcia na polu szkolnym. Wychowankowie naszej szkoły uczestniczą w licznych programach stażowych, co zwiększa ich atrakcyjność na rynku pracy.

Zapraszam do kontaktu 896510122 (sekretariat szkoły) , 510998694 (Lucyna Pankowska, Dyrektor Technikum TEB Edukacja)

 

*******
Dodatkowo zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie uczniom klas 7 i 8 informacji o organizowanym turnieju w League of Legends. Z uwagi na pandemię i odwołane wszelkie konkursy czy olimpiady, postanowiliśmy choć trochę urozmaicić uczniom czas i dać możliwość rywalizacji online. Do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę gamingową MSI. Chcielibyśmy także nadmienić, że ww. gra jest dopasowana do wieku uczestników - od 13 roku życia. Dziękujemy! Bezpłatnym turniej League of Legends współorganizowanym przez Esports Association Polska, który w ramach rozsądnego zachowania dystansu w czasie pandemii, odbędzie się w całości online, tak żeby złapać bakcyla, nie łapiąc wirusa.  Zgłoszenia przyjmowane są na stronie: https://technikum.pl/technikum/aktualnosci/turniej-lol-olsztyn/

Pozdrawiam

 

Lucyna Pankowska
Dyrektorka Technikum TEB Edukacja w Olsztynie