Aktualności

Mikołajki 2019

Są takie imieniny, których każdy nie może się doczekać i podczas których to solenizant obdarowuje prezentami. Dzień św. Mikołaja to moment w roku, kiedy wszyscy mają okazję poczuć się wyjątkowo.

I starszych, i młodszych tego dnia odwiedził sam św. Mikołaj ze swoimi elfkami. Każdemu uczniowi wręczył słodki podarunek oraz złożył życzenia.

Maluchy z oddziałów przedszkolnych z niecierpliwością czekały na jego przyjście już od wczesnych godzin rannych. Mimo tremy pięknie przedstawiły przygotowane wiersze i piosenki, które zyskały uznanie w oczach znakomitego gościa oraz jego pomocnic.

Uczniowie z klas 1-3 przebrani w mikołajkowe czapki dekorowali łańcuchami i własnoręcznie zrobionymi ozdobami szkolne choinki, ażeby przygotować otoczenie na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Dzieci i młodzież z klas 4-8 w salach obdarowywały się wcześniej przygotowanymi prezentami. Kolor czerwony oraz mikołajkowe gadżety dominowały na korytarzach oraz pracowniach lekcyjnych.

Był to dzień pełen wrażeń, śmiechu, który pięknie wprowadził całą społeczność szkolną w czas oczekiwania na grudniowe święta.