Aktualności

Obchody Dnia Rodziny 2019

"”Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót. W niej wyrasta człowiek."

Jan Paweł II 

            Dzień Rodziny jest okazją, żeby pokazać rodzicom jak ważną rolę odgrywają w życiu dziecka. Jest to czas, w którym młodsza brać szkolna sprawia, że matki i ojcowie czują się najważniejsi i najbardziej kochani.

            Kolorowe, letnie dekoracje, słoneczna pogoda, świetne humory – to dzięki temu ten szczególny dzień zyskał przyjemną oprawę, a zebrani goście z uśmiechem na twarzy i z wielką dumą oglądali występy swoich pociech. Dzieci składając życzenia swoim najbliższym sprawiły, że nawet u tatusiów pojawiła się niejedna łezka w oku.

            Część artystyczną zaprezentowali najmłodsi uczniowie szkoły. Pod opieką swych nauczycielek dzieci przedstawiły muzyczny program, na który składały się piosenki m. in. "Mama rock" i "Bo co może mały człowiek". Następnie maluchy wraz z rodzicami grały w różnorodne gry i zabawy typu: znaczek do znaczka, sałatka owocowa, wycieczka do cyrku i gorący parkiet. Ta ostatnia konkurencja wzbudziła najwięcej emocji i radości.

            W imieniu całej społeczności szkolnej dziękujemy rodzicom, że stoją za swoimi dziećmi murem i są dla nich ostoją w najtrudniejszych momentach!