Aktualności

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej w Suszu

W Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Gen. Józefa Bema w Suszu. Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn. 

Naszą szkołę reprezentowali: Łukasz Bonisławski z klasy 6, Hubert Kwiatkowski z klasy 7 oraz Seweryn Biazik, Marek Dobosz, Cezary Felczak, Bartosz Michałkiewicz, Igor Ornowski i Bartosz Sobolewski z klasy 8.

Turniej podzielony został na dwie grupy, z których dwa najlepsze zespoły przeszły do półfinałów a następnie wygrani z tych rozgrywek do finału. Było wiele bramek i jeszcze więcej emocji. Celem turnieju było promowanie piłki nożnej, wychowanie poprzez sport oraz kształtowanie zdrowego stylu życia.

Nasza drużyna zajęła zaszczytne III miejsce, a kapitan zespołu Bartosz Sobolewski został nagrodzony tytułem najlepszego bramkarza turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

1. SP Susz I

2. SP Jawty Wielkie

3. Sp Babięty Wielkie

4. SP Susz II

5. SP Łęgowo

6. SP Kamieniec

7. SP Piotrkowo

8. SP Lubnowy

Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów piłkarskich!