Aktualności

Suski Jarmark Świąteczny

14 grudnia w Suskim Ośrodku Kultury odbył się pierwszy Jarmark Świąteczny. Jedną z jego atrakcji były występy dzieci. Grupa w składzie: Amelia Barbarewicz, Angelika Felczak, Wiktoria Olszewska, Oliwia Skorupska i Julia Zglenicka z klasy czwartej, Oliwia Sikorska i Dominik Rodak z klasy szóstej, Klaudia Biazik, Zuzanna Chojnowska, Dominika Kotala, Kinga Szymaniak i Mateusz Wisiński z klasy siódmej oraz Julia Sterczak z klasy ósmej, zaprezentowała swoje umiejętności wokalne śpiewając kolędy i pastorałki. Widownia  włączyła się do wspólnego kolędowania i po występie nagrodziła gromkimi brawami młodych artystów.

Po koncercie uczniowie i opiekun grupy Pani Alina Czarnecka zostali obdarowani cukierkami przez św. Mikołaja. Ponadto czekało na nich wiele innych słodkości, zapowiadających zbliżające się święta, a przygotowanych przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz lokalnych przedsiębiorców. Można było też podziwiać i kupić robione ręcznie ozdoby bożonarodzeniowe.

Co 30 minut odbywało się losowanie żywej choinki wśród zebranych w sali osób. Szczęście uśmiechnęło się do Dominika Rodak, który do domu wrócił z piękną sadzonką.

Wydarzenie to wprowadziło uczestników w iście świąteczny nastrój i było szansą zaprezentowania talentów muzycznych naszych uczniów.