Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Oficjalnie 22 czerwca przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2017/2018 dobiegła końca. Uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i goście uroczyście podsumowali 10 miesięcy pracy. 

 

Na wstępie Pani dyrektor Grażyna Taborek podsumowała rok szkolny, przybliżyła najważniejsze osiągnięcia uczniów oraz podziękowała zebranym za aktywną pracę na rzecz środowiska uczniowskiego, przede wszystkim za zaangażowanie i wsparcie uczniów w ich codziennej edukacji. Życzyła również, aby wakacje upłynęły pod znakiem radości i pomogły zregenerować siły oraz pozwoliły z ochotą i zapałem spotkać się za dwa miesiące.

Był to również moment pożegnania wieloletniej pracowniczki Pani Teresy Zgorzelskiej, która dbała o porządek i czystość. Była ona dobrym duchem szkoły, nazywana przez wszystkich „kierownikiem”.

Pani dyrektor wręczyła także specjalne podziękowania dla Pana Piotra Mosakowskiego, który pomógł w organizacji szkolnego Dnia Dziecka. Brać uczniowska uhonorowała go gromkimi brawami.

                Następnie głos zabrali goście: Zastępca Burmistrza Susza Pan Zdzisław Zdzichowski, Przewodniczący Rady Miasta Pan Zbigniew Skolimowski oraz Radny Pan Marek Puciński. Wszyscy życzyli bezpiecznych i szczęśliwych wakacji oraz gratulowali bardzo dobrych wyników w nauce.

Potem nastąpiła chwila najbardziej oczekiwana: wręczono świadectwa z wyróżnieniami i  nagrody. W bieżącym roku szkolnym najwyższą średnią w szkole osiągnęli: w klasie IV – Amelia Duszyńska, Wiktoria Barańska, Nikola Kucharczyk, Mikołaj Olszewski; w klasie V - Dominik Rodak, Karolina Zaleśkiewicz, Oliwia Sikorska; w klasie VI - Magdalena Krajnik, Kinga Włodarczyk, Zuzanna Chojnowska; w klasie VII - Mateusz Olszewski, Mateusz Tarnecki, Martyna Igielska, Milena Igielska.

W klasach młodszych na wyróżnienie zasłużyli: w grupie 3-4-latków – Antoni Puciński, Weronika Gruchała – Węsierska, Wiktor Skorupski, Michał Witkowski, Michał Suszyński; w grupie 6-latków - Mikołaj Bajła, Nadja Pniewska, Olaf Adamek, Małgorzata Tarnecka, Gabriela Zgorzelska; w klasie I - Maja Kotala, Kacper Ornowski, Amelia Pelczarska; w klasie II - Kamila Szulc, Ksawery Opczyński, w klasie III - Julia Zglenicka, Oliwia Skorupska, Wiktoria Dworakowska, Szymon Michałkiewicz, Martyna Olszewska, Wiktoria Olszewska z Redak, Wiktoria Olszewska z Babięt.

Po krótkiej części artystycznej klasa III wierszykiem podziękowała swojej wychowawczyni Pani Alinie Czarneckiej za naukę i opiekę w I etapie edukacyjnym. Łzom i uśmiechom nie było końca.

Po uroczystości wszyscy rozeszli się do klas, gdzie zostały wręczone świadectwa i radośnie rozeszli się do domów. Do zobaczenia po wakacjach!