Aktualności

Noc nie tylko filmowa

O tym, że w szkole można czuć się jak w domu przekonali się uczniowie naszej szkoły, którzy 8 czerwca spędzili noc w szkolnych murach. 

    W piątkowy wieczór budynek szkoły, inaczej niż na co dzień, nie okrył się mrokiem i ciszą, lecz rozbrzmiewał gwarem wesołych zabaw i rozmów. Wszystko to za sprawą uczniów z klas IV-VII, którzy o godz. 18.00 zaopatrzeni w śpiwory, poduszki, prowiant i dobry humor stawili się  w progach placówki. Tu pod bacznym okiem nauczycielek: pani Barbary Olszewskiej i Katarzyny Zombeckiej uczestniczyli w maratonie czytelniczo - sportowo - medialnym.

       Zabawa zaczęła się od rozegrania meczu piłkarskiego na hali sportowej, podczas którego zawodnicy stracili sporo energii. W ramach rozrywki intelektualnej spędzili miłe chwile w szkolnej bibliotece, czytając książkowe nowości. Kolejnym punktem programu było utworzenie strefy kibica i oglądanie zmagań polskiej reprezentacji w meczu towarzyskim  z drużyną z Chile.  Po tym ekscytującym i wyczerpującym wydarzeniu przyszedł czas na posiłek w postaci smacznej, wysokokalorycznej pizzy. Około godziny 22.00 nastąpiło zagospodarowanie przestrzeni do spania. Po  toalecie wieczornej  wszyscy oglądali filmy. Nocnym szeptom, śmiechom i żartom nie było końca.

Noc w szkole była okazją do umocnienia więzi koleżeńskich, lepszego poznania się oraz rozwijania samodzielności.

Wszyscy wspaniale się bawili.