Aktualności

Halowy turniej piłki nożnej

W CSiR w Suszu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Gen. Józefa Bema w Suszu. Do zawodów zgłosiło się 7 drużyn z sześciu szkół.

Naszą placówkę reprezentowali: Barański Karol, Chojnowski Maciej, Dobosz Marek, Felczak Cezary, Michałkiewicz Bartosz, Ornowski Igor, Sobolewski Bartosz, Szymaniak Adrian pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego pana Dariusza Sitnika.       

 Organizacja turnieju pozwoliła na integrację środowiska sportowego w gminie w myśl hasła „Nie liczy się wynik - liczy się udział”, jak również była okazją do propagowania gry zgodnie z duchem Fair Play i wyłonienia najlepszych zespołów.

Turniej podzielony został na dwie grupy, z których dwa najlepsze zespoły przeszły do półfinałów, a następnie wygrani z tych rozgrywek do finału. Rozegrane zostały także mecze o miejsce trzecie i piąte. Padło dużo bramek, było mnóstwo świetnych akcji oraz mobilizujący doping ze strony uczniów i nauczycieli. W wyniku emocjonujących, pełnych woli walki rozgrywek wyłoniono zwycięzców.

Klasyfikacja końcowa:

1.      SP Susz

2.      SP Jawty Wielkie

3.      SP Susz II

4.      SP Kisielice

5.      SP Babięty

6.      SP Piotrkowo

7.      SP Kamieniec

Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów piłkarskich.