Aktualności

Gminne konkursy

W Niepublicznej Szkole Podstawowej w Lubnowych Małych odbyła się II edycja Gminnego Konkursu Wiedzy z Historii Pieniądza, Bankowości Spółdzielczej i Pojęć Bankowych oraz III edycja Gminnego Konkursu Piosenki pt. „JESIENNA ZADUMA”.

W pierwszym konkursie naszą szkołę reprezentowali uczniowie: z klasy VII – Mateusz Olszewski i Milena Igielska, z klasy VI – Zuzanna Chojnowska, przygotowani przez panie: Zdzisławę Klewek oraz Barbarę Olszewską.

           Mateusz Olszewski zajął II miejsce i otrzymał nagrodę rzeczową, natomiast dziewczęta zostały wyróżnione dyplomami. Serdecznie gratulujemy.

W konkursie muzycznym naszą szkolę zaprezentowała grupa wokalna „ ANABILE” w składzie: Dominik Rodak, Julia Metera, Oliwia Sikorska, Karolina Zaleśkiewicz, Karol Barański, Zuzanna Chojnowska, Małgorzata Cyglicka, Patrycja Szulc, Dominika Kotala, Joanna Lisowska, Martyna Igielska, Milena Igielska, Julia Sterczak.

Uczniowie pod kierunkiem nauczyciela muzyki Pana Sławomira Zbysińskiego, zajęli III miejsce w kategorii klas IV – VII.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.