Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W tym roku wyjątkowo, nie 1 września, a 4 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018.

       Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, uroczystej inauguracji roku szkolnego dokonała Pani Dyrektor Grażyna Taborek, która w swoim przemówieniu serdecznie przywitała wszystkich zebranych gości. Szczególnie ciepło powitała uczniów i życzyła im zapału do pracy, sukcesów oraz cierpliwości i dociekliwości w zgłębianiu wiedzy. Wspomniała także o zmianach, które nas czekają.

W nowy rok szkolny wkraczamy bogatsi o przepiękne boisko wielofunkcyjne, które jest wyrazem troski samorządu gminnego o dobro edukacji. Jesteśmy wdzięczni Panu Burmistrzowi i Radzie Miejskiej za zaangażowanie w sprawy rozwoju naszej szkoły.

            Zwieńczeniem gali była pamiątkowa fotografia uczniów, rodziców i nauczycieli, która zostanie wysłana jako podziękowanie do firmy Fiserv, fundatora sprzętu sportowego dla naszej szkoły.

Po oficjalnej części nastąpiło spotkanie uczniów z wychowawcami klas, przypomniane zostały zasady bezpieczeństwa i przekazane najważniejsze informacje dotyczące pracy w nowym roku szkolnym.