Aktualności

Rok szkolny 2016/2017 – zakończony

W uroczyście udekorowanej hali sportowej zebrali się uczniowie, pracownicy szkoły i rodzice. Było podniośle i dostojnie. Pożegnano dwóch nauczycieli: Elżbietę Rodak, która zakończyła pracę oraz Bartosza Blinkiewicza, który od września podejmie ją w innej szkole.

 To był pracowity okres – powiedziała dyrektor szkoły Pani Grażyna Taborek - tym bardziej, że tuż przed końcem roku szkolnego zakończyła się ewaluacja zewnętrzna, w wyniku której praca placówki w wybranych obszarach została oceniona bardzo wysoko. Życząc uczniom bezpiecznych i szczęśliwych wakacji, Pani dyrektor podziękowała wszystkim, którzy angażowali się w życie szkoły i je tworzyli.

Zakończenie roku szkolnego jest dniem pięknym dla wszystkich uczniów, a w szczególności dla tych najlepszych, gdyż odbierają oni świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. A dzieje się to na oczach koleżanek, kolegów, nauczycieli i dumnych rodziców. W bieżącym roku szkolnym najwyższą średnią w szkole osiągnęli: w klasie IV - Dominik Rodak, Karolina Zaleśkiewicz, Kacper Zgorzelski; w klasie V - Magdalena Krajnik, Kinga Włodarczy, Dominika Kotala, Zuzana Chojnowska, Karol Barański; w klasie VI - Julia Krusińska, Mateusz Olszewski, Mateusz Tarnecki, Martyna Igielska, Milena Igielska. W klasach młodszych na wyróżnienie zasłużyli: w grupie 3-4-latków - Mikołaj Bajła, Julia Danczyszyn, Nadja Pniewska, Piotr Szulc; w grupie 6-latków - Nikodem Danczyszyn, Maja Kotala, Kacper Ornowski, Amelia Pelczarska, Małgorzata Tarnecka, Anna Walesiewicz, Gabriela Zgorzelska; w klasie I - Kamila Szulc, Ksawery Opczyński, w klasie II - Wiktoria Dworakowska, Szymon Michałkiewicz, Oliwia Skorupska, Hubert Solecki, Julia Zglenicka, Wiktoria Olszewska; w klasie III - Wiktoria Barańska, Amelia Duszyńska, Nikola Kucharczyk, Mikołaj Olszewski.