Aktualności

Piątoklasiści z wizytą w Iławie

Ostatni miesiąc zimy, czyli także ostatni czas na zimowe rozrywki. Już tylko chwila została na jazdę na nartach, sankach czy łyżwach. Za chwilę wszyscy zaczną jeździć na rowerach i rolkach.

Nasi piątoklasiści postanowili wykorzystać otwarte jeszcze lodowisko w Iławie i spędzić tam popołudnie. Wraz z wychowawczynią panią Barbarą Olszewską oraz rodzicami: państwem Szatkowskimi, Staniszewskimi, paniami: Dorotą Adamek, Ireną Falkowską i Magdaleną Kasperską udali się do miasta powiatowego na wycieczkę.

Za nim zaczęli zabawę na lodowisku, rozciągnęli mięśnie na znajdującym się nieopodal lodowiska Street Workout Park. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia. Wszak nie ma fotografii, nie ma dowodu na wycieczkę.

Potem szaleli na łyżwach. Większość z uczniów stawiała swoje pierwsze kroki na lodowej tafli. Ubaw był ogromny. Widok klasowych urwisów jeżdżących przy tzw. pingwinku, robił wrażenie. Po godzinie jazdy piątoklasiści już bez większych upadków szusowali na lodzie.

Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Jeszcze tylko obiad w Pizzerii Nil i dzieci uśmiechnięte wróciły do swoich domów. Oczywiście, było słychać głosy, ze takie wycieczki to powinny być co tydzień!