Narodowe Czytanie 2020

         Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP już 9 lat. W tym roku na warsztat wzięto wybitne dzieło polskiego romantyzmu: "Balladynę" Juliusza Słowackiego. 

Czytaj więcej...

Najważniejsze wskazówki dla rodziców w związku z powrotem uczniów do szkół

Drodzy Rodzice!

              Zapraszam do zapoznania się z materiałami graficznymi pt. "Najważniejsze wskazówki dla rodziców w związku z powrotem uczniów do szkół", opracowanymi przez Główny Inspektorat Sanitarny we współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Ministerstwem Edukacji Narodowej.

Dyrektor Szkoły

Grażyna Taborek

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

               Pierwszy września dla wszystkich uczniów w całej Polsce jest zawsze dniem wyjątkowym. To data ważna nie tylko dla dzieci i młodzieży rozpoczynającej naukę po wakacjach, ale również dla każdego Polaka - data rozpoczęcia II wojny światowej.

Czytaj więcej...

Procedury bezpieczeństwa w czasie pandemii COVID-19 obowiązujące od 1 września 2020 roku

Celem procedury jest określenie zasad organizacji pracy szkoły w związku z zagrożeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i określenie działań prewencyjnych mających na celu uniknięcie rozprzestrzeniania się wirusa.

Czytaj więcej...

Informacja o wywiadówce szkolnej

Drodzy Rodzice!

         W środę, 2 września 2020 roku, zapraszam rodziców na wywiadówkę/ spotkanie z wychowawcami, która odbędzie się w dwóch etapach:

Czytaj więcej...