Wykład dot. profilaktyki uzależnień z panią nad. Elwirą Lelental

W ostatnim tygodniu w mury szkoły zawitała Pani nadkom. Elwira Lelental - była policjantka Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, długoletni kierownikiem sekcji ds. walki z przestępczością narkotykową, z wykształcenia pedagog i prawnik.

Pani nadkomisarz dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat przestępczości narkotykowej, pragnie ukazać młodym ludziom skutki złych wyborów dróg życiowych. Obecnie będąc prezesem Fundacji Nowe Życie, pomaga  ludziom, których życie legło w gruzach przez uzależnienie.

Jej warsztaty to skarbnica wiedzy nt. narkotyków, dopalaczy i wszelkich innych substancji psychoaktywnych, które rujnują życie każdego, kto po nie sięgnie.

Pani nadkomisarz w bardzo przystępny sposób, dostosowany do wieku i możliwości  słuchacza, przedstawiła skutki zdrowotne, prawne, psychiczne i fizyczne kontaktu z narkotykami, dopalaczami i innymi środkami psychoaktywnymi.

Serdecznie dziękujemy pani Elwirze Lelental za przeprowadzenie niesamowitego wykładu, którego echa z całą pewnością zostaną z naszymi uczniami na zawsze!