Aktualności
Słoneczna przygoda trzecioklasistów w Sopocie
Czerwcowy dzień pełen śmiechu, morskiej bryzy i niezapomnianych atrakcji? Proszę bardzo! Uczniowie klasy 3 wybrali się do Sopotu, by przeżyć przygodę na zakończenie I etapu edukacyjnego.
Wczesnym rankiem trzecioklasiści wyruszyli koleją do celu swojej podróży. Po przybyciu grupa udała się na słynne molo. Spacer po drewnianym pomoście pozwolił podziwiać rozległe widoki oraz poczuć wyjątkowy nadmorski klimat. Następnie uczestnicy odwiedzili Muzeum Iluzji, gdzie czekały na nich zaskakujące eksponaty, zagadki optyczne i mnóstwo okazji do wykonania zabawnych fotografii.
Najwięcej radości dostarczył jednak pobyt na plaży. Dzieci biegały po piasku i korzystały z pięknej pogody. Nie zabrakło także kontaktu z Bałtykiem – wielu uczestników zanurzyło stopy w chłodnej wodzie, ciesząc się morskimi falami oraz świeżym powietrzem.
Wyjazd był doskonałą okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz poznawania nowych miejsc. Uśmiechy na twarzach uczestników najlepiej świadczyły o tym, że dzień spędzony w Sopocie na długo pozostanie w ich pamięci.
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE
CLICK_TO_ENLARGE


