Aktualności

Sukcesy drugoklasistów w konkursie plastycznym

    Gminny Konkurs Plastyczny „Superbohater oszczędzania”, zorganizowany przez Szkolną Kasę Oszczędności działającą przy Szkole Podstawowej w Piotrkowie, był doskonałą okazją do połączenia kreatywności z nauką rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Uczniowie mieli za zadanie przygotować plakaty przedstawiające bohaterów promujących oszczędzanie oraz dobre nawyki finansowe. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas 1-3 oraz 4-6.

        Nasi uczniowie wykazali się pomysłowością, starannością i ogromnym talentem plastycznym. Duży sukces odnieśli drugoklasiści w kategorii klas 1-3. Miejsce I zdobyła Róża Adamek, natomiast III - Jakub Zglenicki. Laureaci przygotowywali swoje prace pod opieką Pani Aliny Czarneckiej, która wspierała ich podczas tworzenia konkursowych plakatów.

      Aby osobiście wręczyć nagrody naszym uczniom, do szkoły przyjechały Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piotrkowie Pani Anna Salamonik oraz opiekunka SKO, nauczycielka matematyki Pani Marta Kuchnio. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i była okazją do pogratulowania młodym artystom ich sukcesów, twórczego podejścia do tematu oraz zaangażowania w przygotowanie konkursowych prac.

      Serdecznie dziękujemy organizatorom za przygotowanie konkursu i ufundowanie nagród. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie naszym laureatom. Życzymy kolejnych sukcesów oraz nieustającej pasji do rozwijania swoich talentów.